Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Osi222

    tag

    válasz Osi222 #1949 üzenetére

    Sziasztok!

    Erre a korábbi problémával kapcsolatosan szeretnék egy kérdést feltenni:

    mivel azóta már minden egyes könnyen mozgatható alkatrészt kicseréltem a proci kivételvével, és a probléma még mindig fenállt, legutóbb az imaget húztam újra persze sikertelnül. Minden maradt a régiben. Ma utolsó próbaként (mielőtt az alaplapra kenek mindent), procicserére szántam magam, és amikor kivettem az enyém, megdöbbenve ez a kép fogadott:[link]Mint láthtaó az alsó középső három érintkező teljesen el volt koszolódva és ilyen fehér réteg borította. Ugyanez volt látható a bal középső területen is az egyik érintkezőnél. Ezt én most szépen 70%-os alkohollal megtisztítottam, és kipucoltam ecsettel. Most ezzel kapcsolatosan csak annyi akérdésem, hogy egy ilyen érintkezési hiba okozhatta-e az állandó fagyizásokat és akadásokat? Azt nem tudom elképzelni hogy került oda ez a dzsuva, mert pasztázni mindig akkor szoktam már, amikor a cpu benn van a lapban. Tehát az a vékony kis pasztaréteg nem kerülhettet oda, ami kupakon volt. Túlhúzni meg nem szoktam a gépet, mert a pár százalékos teljesítménynövelés nem hoz lázba.

    Valami tipp esetleg, hogy ez mi lehetett, és hogy összefüggésbe van-e a fagyizásokkal?

    A válaszokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák