Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • ASUS blog: tágítsunk a látóterünkön!

    ph Egy notebook nagyon jó munkaeszköz lehet, de a kisméretű kijelző sokszor kevésnek bizonyul. Ezen segítenek a hordozható monitorok!

  • Asus Rog Ally(RC71L)

    lo Szép Napot Mindenkinek Szemezgettem ezzel a RoG Ally(ejtsd: Rodzs Eláj)-al, hogy kéne valami, ami hordozhatóbb mint egy...

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz #24334592 #10862 üzenetére

    & mefistofeles: még van 2 fogam amit betömetek (azt a végén elkérem a sárga csekket és Postán befizetem "vagy nem"... ha van rá mód...) és az új vizsgálatra már magánhoz megyek (ajánlottak sok jót Nagykanizsán) , vagy ezútán el is megyek 1-2 hétre rá a magánhoz és átvizsgáltatom a fogaimat (és mond majd egy véleményt a betömött/kihúzott területről... amire kiváncsi leszek milyen "szakvélemény" fog mondani) :DD

    Am. a jelenlegi jó munkát végez (ha mondhatni úgy..), mert volt olyan fogam (nem is egy rágófog) amit majdnem 2hr alatt tömött be (csak a 4 sarka maradt meg úgy szétszedte, mert tönkrevolt) magyarul megszenvedtem (ő is a pénzt kb.) mind1 az nem ma volt és mai napig jók azok a fogaim, amit meg anno amalgánnal tömött be 8-10+ éve abból csak egy van még meg és semmi gond vele. /ha jól rémlik: húzás 2 vagy 3 ezer , a tömés porcelánnal 5 ezer / fog , teljes fogkőtelenítés 5 ezer , stb.../ (azt mondta, aki nem a körzetéhez tartozik annak a duplája) a 2hr -es tömés amiért 5k-t fizettem az 12-13k lett volna :D

    egy szó mint száz, váltás lesz, mindenképp ! :K

    L

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák