Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    válasz Marci112233 #30717 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat.

    Sajnos semmilyen email nem jött a kiszállításról.

    2019.11.30-án rendeltem(BF akció volt) egy 5700xt VGA-t a kazy computers-től.

    10 napos szállítási idővel vállalták a szállítást. Úgy gondoltam nem lesz gond, bőven ideér karácsonyig, de nem így lett, és valami azt súgja, hogy nem is fog.

    17-én, kaptam tőlük egy levelet:

    Rendelés várható átvétele:

    Tisztelt Vevőnk!

    Az ön által rendelt termékek úton vannak hozzánk.
    Sajnos a külföldi érkezés miatt a logisztika a vártnál lassabban halad.
    Ma meg kellett volna, hogy kapjunk minden hiányzó terméket, de ez sajnos holnap délután fog csak megtörténni.

    Várhatóan a rendelését pénteken, de legkésőbb jövőhét hétfőn fogja tudni átvenni.
    A pontos feladásról, valamint az átvételről a GLS külön értesítést fog küldeni.
    Amennyiben valami probléma lenne, arról külön tájékoztatást fogunk adni.

    Elnézését kérünk a késlekedésért, sajnos rajtunk kívül álló okok miatt nem indultak még el a csomagok.

    Mindent megteszünk azért, hogy a lehető legjobb áron, és az ünnepeket megelőzően megkaphassa termékeit.
    Kiemelten fontos számunkra, hogy minden vevőnk elégedett legyen, így amennyiben segítséget tudunk nyújtani, vegye fel velünk a kapcsolatot!

    Köszönettel, KazyComputers csapata!

    Csütörtökön rájuk írtam, hogy utalják vissza a pénzem, amire ezt a választ kaptam:

    Igen
    Pont most érkezett meg a kártya
    Ha még szüksége van a kártyára a mai napon tudjuk feladni és hétfőre ér oda.

    Így megvárom a hétfőt, de szerintem abból sem lesz semmi, mivel se a honlapjukon, sem a GLS-től nem jött értesítés, hogy csomagom jönne.

    Ha hétfőn sem jön semmi, akkor kérem a rendelés törlését, és a pénzem visszaküldését, hány munkanap alatt kell visszaküldeniük a pénzem?

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák