Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz rushty #22610 üzenetére

    Na akkor kezdjük.

    Ha szarul van berakva a keret akkor szorulni is fog adott ablak, de ha az jól van betéve, (Értem itt azt hogy derékszögben áll minden irányból.) akkor azt az ablakot csak be kell állítani.Minden ablaknak van a billenő füleinél erre csavar amivel (Alsó fülnél és felül is, persze ez takarva van a védő műanyagokkal.) függőlegesen és vízszintesen lehet kalibrálni.Sőt a rögzítő kis pöckök helyzete is változtatható, ha netán elmozdult vagy szarul tették be anno. Amúgy amikor a szerelők betesznek egy műanyag ablakot az estek 80 százalékában ők is tekergeti ezeket, hogy az ablak jól működjön.
    Én már többször állítottam a saját ablakainkat ugyanis a hiedelemmel ellentétben ez is képes vetemedni.
    Ha viszont ennyire nem értesz hozzá akkor kérj meg valakit aki érti és rá is tud nézni a hibára saját szemével.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák