Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz AdluAn #49973 üzenetére

    Hali.

    Van egy Asus k50ab laptopom melyen windows 7 futott idáig. Egyik este lekapcsoltam, másnap be és a következő hibaüzenet fogadott:

    STOP: 0x000000A5 (1. paraméter, 2. paraméter, 3. paraméter, 4. paraméter)
    A rendszerben található ACPI BIOS nem teljesen felel meg az ACPI előírásainak. A kerülő megoldásokért olvassa el a Readme.txt fájlt, vagy forduljon a BIOS szállítójához egy frissített verzióért.

    A rendszerben található BIOS nem teljesen felel meg az ACPI előírásainak. Frissített verzióért forduljon a BIOS szállítójához.

    Többszöri újraindítás után is, telepíteni is próbáltam de akkor is ugyanez a hibaüzenetet fogadott a windows 7 logót követően (particionálásig sem jutottam el). Olvastam már mindenhol bisos beállításokról írnak stb. de az én biosom fapados verzió semmi különleges állítási lehetőség nincs benne, gyártó oldala szerint a legújabbat használom. Linuxot tudok telepíteni minden gond nélkül, windows xp-t csak akkor ha acpi nélkül csinálom a telepítést. A ventillátor viszont folyamatosan pörög nem áll le mint szokott az elején az asus logonál. Alaplap meghalt talán? Valami ölet? Köszi

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Új hozzászólás Aktív témák