Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveThompson

    újonc

    Sziasztok!
    Ma cseréltem a gépembe alaplapot (asus ws z390 pro) és procit (i9-9900K).
    Kettő darab Win10-et használok. Mind a kettő M.2. SSD van (samsung 960EVO és samsung 970EVO), mind a 2 rendszer hibátlanul megy, mert tegnap még mentek a régi gépembe.
    Ma az új komponensekkel való üzembe helyezésnél nem tudok váltani az oprendszerek között csak és kizárólag a 960EVO-n lévő wint tölti be.
    Biost frissitettem 07.01-re. felcseréltem a slotokban az M2-ket de semmi.
    A biosban a bootmenüben meg nem tudok másodlagos meghajtót hozzáadni csak a 960-at lehet.
    Az elöző lapomnál (asus z170 gaming pro) ott is nehéz volt belőni a dolgot és ott kiegészítésnek egy PCI adapterbe raktam a 970-et és ment. Itt is megpróbáltam ezen, mutatványt, de semmi eredmény.
    A biosz látja és a sajátgépben is látom mind a kettő M2-t.
    Véleményem szerint a bioszban van. a kulcs csak nem tudom hogy hol. Tudom az internet csodákra képes.

    Dave

  • DaveThompson

    újonc

    Sziasztok!
    Ma cseréltem a gépembe alaplapot (asus ws z390 pro) és procit (i9-9900K).
    Kettő darab Win10-et használok. Mind a kettő M.2. SSD van (samsung 960EVO és samsung 970EVO), mind a 2 rendszer hibátlanul megy, mert tegnap még mentek a régi gépembe.
    Ma az új komponensekkel való üzembe helyezésnél nem tudok váltani az oprendszerek között csak és kizárólag a 960EVO-n lévő wint tölti be.
    Biost frissitettem 07.01-re. felcseréltem a slotokban az M2-ket de semmi.
    A biosban a bootmenüben meg nem tudok másodlagos meghajtót hozzáadni csak a 960-at lehet.
    Az elöző lapomnál (asus z170 gaming pro) ott is nehéz volt belőni a dolgot és ott kiegészítésnek egy PCI adapterbe raktam a 970-et és ment. Itt is megpróbáltam ezen, mutatványt, de semmi eredmény.
    A biosz látja és a sajátgépben is látom mind a kettő M2-t.
    Véleményem szerint a bioszban van a kulcs, csak nem tudom hogy hol. Tudom az internet csodákra képes...

    Dave

Új hozzászólás Aktív témák