Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ticcsi2

    csendes tag

    Tisztelt fórumtársak!
    Segítséget szeretnék kérni a témában!

    Sajnos a régi alaplapom behalt:Gigabyte 990 ultra durable3 amin volt uefi !
    Ssd n volt a rendszer/win10 x64/.Cserélni kellett a lapot,de csak asrock 980DE3/U3S3 sikerült szereznem:[link]

    Tehát visszafelé mentem,mert ennél jobbat sajnos már nem találtam sehol/a pénztárcámhoz mérten/,viszont ezen a a lapon csak sima bios mód van,és nem bootol be ugye a régi rendszerem róla,meg nem is szeretném ha elvesznének amik rajta vannak!A kérdésem az lenne,hogy lehetséges e ,adatvesztés nélkül bootra bírni a régi rendszerem ami uefi,,az "új" lap meg Legacy only,nincs semmi állítási lehetőség a bios ban ezzel kapcsolatban!

    Bocsánat az idióta fogalmazásért,de sajnos nem vagyok pro!Ezt találtam,viszont az utolsó előtti lépésnél,amikor másolni kellene az usb re:
    Copy the Windows boot environment files from the system volume to the USB flash : bcdboot d:\Windows /l en-us /s g:
    forrás oldal: [link]
    Nem sikerül,gondolom a win verzio en-us ami nem jó,de azt fogalmam sincs hol tudom megnézni,ha egyáltalán az a baj,!Tehát GPT van a régi rendszeren,az alaplap viszont csak sima bios t tudja !Esetleg ha valamiről kellene még kép,szóljatok légyszi!

    Segítségeket előre is köszönöm! :R

    Tisztelettel:Tibi!

Új hozzászólás Aktív témák