Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz vepe #79403 üzenetére

    Kösz, igen, ezt láttam is, de ott csak az 5602-esnél írnak processzor támogatásról, ami lassan két éves firmware :( Már nagyon bánom, hogy nem MSI alaplapot vettem anno, azok bezzeg meg tudták csinálni a processzor támogatást. Na mindegy, most már így jártam. Soha többet Asus (router is az utolsó volt, amit tőlük vettem), ha ennyire lesz@rják az embert, van másik. Mondjuk az AMD (feltétlen firmware frissítés, mert különben coki van) is és a MS (Windows 11) is elmehet a sóhivatalba ezekkel az újabb és újabb követelményekkel. Lehet megint inkább Intelre váltok 3,5 év múlva. Még nézegetem a hardveraprot, hátha belefutok egy Ryzen 3600-asba, amin még van egy kis garancia és normális áron adja az illető (ma reggel fél 8 körül valaki feltette egyet, de 10 körül néztem, akkor már jegelve volt :( )

    #79405 Scorp2011
    Értem én, de a franc akar kiadni annyi pénzt, amikor nem játszok. A legtöbb erőforrást max videószerkesztés szintjén eszik a PC, meg nagy néha a Fiam F1-ezik és erre maximálisan elég még most is a B350 alaplap, meg egy Ryzen 3 2200G, egy RX 570-es VGA-val megtámogatva. És nekem senki ne mondja, hogy 3 év után már nem frissítik a szoftvert, mert minek, vegyen másikat az ember. Veszek, de nem ezt a márkát. Lassan jobban kijövök egy új alaplapból, meg egy újabb prociból, mint vegyek egy Ryzen 3600-as procit (mondjuk a forint árfolyama nem jó irányba megy ilyen szempontból :( ).

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Új hozzászólás Aktív témák