Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madeinjapan

    csendes tag

    válasz ravail #26983 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm hogy írtál, örülök neki! Minden úgy van, ahogy írtad, és semmi. Egyébként már alapból így kezdtem neki a dolognak és akkor sem történt semmi.

    Utána jártam, kérdezősködtem máshol is. A jelenlegi felállásban valószínű a vinyó a ludas (Samsung HD103UJ 1TB, SATA II), mivel sata 2-es :/ Átfogom állítani sata1-re a vezérlőjét, és meglátjuk mit hoz. Elméletileg, és külső információk szerint, így már mennie kellene...

    Egyébként, válaszok:

    vagy az alaplappal

    eddig nem volt probléma, és a BIOS lát mindent gyönyörűen, tehát erre azt mondanám, hogy nem

    vagy a BIOS-ával

    ugyanaz van fent, mint neked 1012 BETA

    vagy a csatlakotatni kívánt eszközökkel van a baj

    a DVD-író új, és a vinyó érkezéséig (tehát, amíg nem kellett dugdosni ide-oda) hibátlanul ment, a vinyó pedig szintén hibátlan, működik, most használom. De ha van vinyó, nincs DVD-író, és fordítva.

    Tehát, valahol máshol lesz a bibi, de mondom, megy a Samsung a SATA I-esek világába, és meglátjuk... Azért, ha van még valakinek használható ötlete a leírtakon kívül, nagyon szívesen fogadom!

    Üdvözlettel : Tamás

  • madeinjapan

    csendes tag

    válasz ravail #26983 üzenetére

    Uraim, ravail, fórumozók, minden kedves segítőszándékú ember!

    MEGOLDVA, azt hiszem. Meguntam, és egy régi vinyóra feldobtam egy xp-t (sp3) és láss csodát, hibátlanul megy, semmi probléma!

    Tehát akkor nem a gépben, nem a chipset-ben, nem a nemtudommiben van gond, hanem az XP-m van összebarmolva :S

    Bónusz kérdés: szűz xp-nél hibátlanul megy, az én régen telepített, állítgatott xp-mnél nem... Mitől függ oprendszeren belül, hogy felismerje, mitől függ, hogy működjön???

    Mindenkinek köszönöm, aki segített, vagy csak próbált, és tanulságos volt olvasni a különböző érveket/ellenérveket! Köszönöm!

    Üdvözlettel : Tamás

Új hozzászólás Aktív témák