Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Smktrooper #46177 üzenetére

    Az a helyzet, hogy annyira azért nem katasztrófa az új proci, de nekem csalódás hogy 4,3-on kell járatni hogy közel annyit hozzon mint a Xeon 3-on.
    Persze van ahol jobb mint az volt, mert Youtube videók alatt pl. nem terhelődik úgy.
    Az a gond hogy 4,3 fölött meg sok fesz kellene neki hogy többet menjen.
    Sajnos a G41 chipsetes alaplapban nem igazán lehetett húzni a Xeon procit, a röhej az, hogy mikor már megvolt az új 1150-es lap meg a proci, hozzájutottam egy P35-ös 775-ös laphoz bagóért, ami szintén kezelte a DDR3 ramokat is a DDR2 mellett, és abban már repesztett volna.
    a G41-ben is a mostani ramjaim voltak, csak nem volt XMP hanem 1600MHz-en mentek.
    Így mivel beleöltem egy csomó pénzt, vissza már nem akartam lépni, hanem megpróbálok előre menni.
    Csak azt nem tudom mikor tudok összevakarni újabb 45k-t (+mostani procim ára) hogy tudjak venni egy i5 K-s procit, mert az alá nem hiszem hogy érdemes lenne menni (bár, ki tudja ezt így megmondani).

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák