Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Falconer

    aktív tag

    Hali mindenki, elég nagy gebaszban vagyok, és kéne egy két ötlet :)

    Elmondom mit csináltam:
    Szétszedtem a stabilan müködö konfigomat [adatlapomon rajta van] , hogy kipucoljam.
    Táp lecsavaroz, szétszed, kiporszivoz, stb, aztán visza. Videokari szintén ki és szivás. A többi dologhoz nem nyultam. Ekkor bekapcsoltam a gépet VGA meg oldallap nélkül, csak hogy megnézzem h mennyire hangos a cucc. A vinyo hangjábol itélve bebootolt szépen, gondolom betöltötte a wint, aztán utána kikapcsoltam.

    Miután összeraktam az egészet, kapcsolnám be, aztán hosszu sipszó. Rájöttem, hogy elfelejtettem rádugni a 8800GTSre a tápkábelt :) Na áramtalanitás után visszadugtam, aztán kapcsolnám be...

    Errefel nem csinál az egész gép semmit :W Még a BIOS sem jön be, semmi kép. A ventik szépen pörögnek, kivéve a VGA amin 100%on süvit. Hangjelzés vagy bármi más nincs.

    CMOS reset után (jumperral és elemmel is) ugyanez a helyzet. Bármi ötlet? :O

  • Falconer

    aktív tag

    válasz Raider 01 #17588 üzenetére

    Raider + Aero köszi, tényleg ez volt a baja :) (A kettö komboja)

    Az egyik memória alatt volt a foglalat legvégében egy kis porcica, de alig lehetett észrevenni. Kiszivtam megint porszivoval a slotot, memória vissza, aztán kész is. PICEben nem volt semmi :) Most megy mint régen, csak a biost kell tweakelni a reset miatt.

    Na köszi szépen srácok, tényleg sokat segítettetek :C

Aktív témák