Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz FeRRaR1 #13573 üzenetére

    Nálunk a cégnél ilyen noname porszívókat használnak. Nem tudom, mennyit bírja az akku, de szívni nem sokat szív. Vagy gallyra vágták már amit kipróbáltam, vagy tényleg semmit nem ér. Pedig elméletileg ők nagyon jó minőséget képviselnek. De nem csak a becsületesnepper váltott tóluk Makitára, és valószínáleg okkal.

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz FeRRaR1 #13573 üzenetére

    Nekem is van 2 40w-os, az egyik akkus a másik szivargyujtos, egy talicska apró majmot nem érnek egy alsó kategóriás száraz-nedveshez képest (wd2 plus).
    Magasnyomásút nem is vettem, négyet próbáltam(blecki, kärcher, parkside, bosch), mindegyik fos, a benzinkútnál a kézi mosóban komolyabb cucc van, pedig az sem a high-end szerintem, különben nem jön ki a matek...
    Úgyhogy köszi, de akkusból elegem van egy életre, még fejlesszék 10 évet és talán újra megpróbálom. Amit linkeltél tuti frankó, csak annyi pénzért veszek egy utánfutós aggregátort használtan és nézek horgos priust.
    A wd2 plus azért jó, mert szív, fúj, tud nedveset és szárazat és még át sem kell szerelni a kettő között... K2 könnyű, kompakt, felszivja a vizet vödörből vagy kannából is akár, ha szét megy eldobom a francba és veszek egy másikat, mert gombokért osztogatják. A prius azért szimpi mert ugye full hybrid, olcsó ha van benne centi, a konfig pedig ami a fejemben volt egy délután alatt átszerelhető másik autóba, a víztartályok leeresztés után szintén átrakhatóak bármibe, így egy pár százas prius mk2 ha megbukik műszakin, visszakapja a kerekeket amivel veszem és mehet a bontóba, lövök helyette másik két pálcásat fb aprón. ;] max kapna egy droidos fejegységet az AA miatt, azt át lehet tenni másikba leadás előtt, vagy marad egy luk a helyén. Szóval az egész cumó pár óra alatt költöztethető másik autóba, de mindez egy 60kg-os aggregátorról nem mondható el.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák