Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz kisza25 #15035 üzenetére

    Friss élmények, a hétvégén próbáltuk ki először a frissen vásárolt indukciós főzőlapot (AEG, nem milliós darab):

    - Egy sima indukciós Tefal nyeles fém kislábosban a vizet kb. 1-1,5 perc alatt forralta fel, csak lestem.
    - Könnyen kezelhető, nem marad érinthetetlenül forró az edény alatt az üveg.
    - Nem csipog folyton, hogy ilyen-olyan baja van.
    - Azonnal felismeri az edényt, és le is lövi magát ha nincs rajta semmi ha "véletlen" bekapcsolod.

    Hátrányok:
    - A ventije hangos max teljesítményen, az egyik macskusz menekült előle az első 2 nap. Meg fogja szokni...
    - Olyan gyorsan melegít, hogy az első adag madártejből rántotta lett és odakapott az edény (szintén Tefal) aljára :W A másodiknál meg annyira fostunk, hogy nem mertük melegíteni és nem lett annyira sűrű, mint a mesében (de finom lett, a többit leszarom :D )
    Nekem egyelőre tetszik, de kb. újra kell tanulni főzni, és nagyon számít az edény anyaga, minősége. A rizs a régi edényben kerámián sosem égett le, ezen az új edényben hasonló(nak hitt) hőfokra téve kicsit rátapadt az edény aljára.
    A tej forralását még tanulni/tesztelni fogjuk...

    A húsleves a nagy fazékban nagyon finom lett, nem votl semmi gebasz, nem kellett ide-oda állítgatni.
    A karfiol szintén nagyon szépen megfőtt a gránit (hatású?) edényben minden tapadás vagy gond nélkül, szintén nem kellett állítgatni menet közben.

    És nagyon élvezem, hogy nem marad forró utána az üveg. Tetszik, jobbnak tartom, mint a kerámiát.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák