Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    válasz Bacy85 #5490 üzenetére

    Hy!

    Igazából mixléseknek nem vagyok híve.Max 80-as ill. 90-es éveket meghallgatom mixek formájában..
    Zainot tuti nem keverném semmivel.Sajnos még nem probáltam..Gondolom ez is olyan mint a standox lakk abba nem rakhatsz glasurit eddzöt...
    Aztán ki tudja... :F

    Kézzel is árthatsz ill. géppel is.
    1-milyen szemcsenagyságú a polírpasztád...ha durva akkor árthatsz ha kézi vagy gépi.Odafigyelést és szakértelmet igényel.Vagy ha nem figyeled akkor az elem újrafújása ill. lakkozása.Nálam elöfordult ilyen.
    Lancia kilincsénél.Tulajra halgattam aki válig állította gyári fújású a gépjárműve.Nos kb 2sec alatt lekaptam a "sufni festő" álltal megfestett kilincsről a szint műanyagik.
    2000ft volt a 1deci kékmetal szin...

    2-hol helyezkedik el a karc ill. mélysége...Élnél,íveknél különösen figyelj oda...

    ezek az infok is kellenek mielőtt nekiállsz polírozni.FONTOS

  • Moric

    aktív tag

    válasz Bacy85 #5490 üzenetére

    Érdemes eltávolítani a régi védelmet. Tiszta alapra jobban megtapadnak a rétegek.
    A legerősebb réteget illik legelőször felvinni. A Zaino, mivel szintetikus, elég ragaszkodó fajta, nem érdemes régi viaszra felvinni, mert a régi viaszréteggel együtt fog leválni, idő elött.

    A viszok úgy működnek, hogy van bennük oldószer, így mikor egy réteget felviszel meg kell várni míg megszárad, mert különben a következő réteg felvitelénél letörlöd az elözőt.
    Minden gyártó más vegyszereket használ, ezért előfordulhat nem kivánt hatás, ha különböző termékeket összekeversz. Ezt neked kell kipróbálni, mit szólnak a termékek egymáshoz.

    Én azt tapasztaltam, a már megszáradt természetes karnauba sok mindennek ellenáll, stabil anyag. Természetesen azért az se sérthetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák