Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz DeathAdder #44700 üzenetére

    Igaz, hogy nekem más típusú [bőr] rajta, de ez elég nagy kopás szerintem. Nekem még nincs benne 20 ezer...de majdnem. 17-18 ezer ment bele azóta. Majd megnézem alaposan, hogy milyen. De nem vettem észre rajta kopást...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • nebulo5

    senior tag

    válasz DeathAdder #44700 üzenetére

    Kb 3 éve elkövettem azt a hibát, hogy a műszerfal tisztító trutyival átitatott kendővel áttörölgettem a gyárilag bőrözött kormányt, amin már kopás nyomai is voltak. Mire észrevettem, hogy nem a kormányon lévő dzsuvától lett sötét színű a törlőkendő, hanem a feloldott bőrfestéktől, addigra már menthetetlen volt! A fekete szín helyett "szép" szürke lett a kormány... Elkezdtem megoldást keresni a fakóság eltüntetésére és eljutottam egy bőrfestéket forgalmazó Kft.-hez, akiknél sikerült kemény 800 Ft. körüli összegért beszerezni a festéket. Felhasználói utasítást is adtak mellé. Be is festettem a kormányt! Gyönyörű "gyári új" kormányom lett! A gond csak annyi volt, hogy a jelzett 2 - 3 nap helyett még az 5. napon is ragadós volt a kormány. Berágtam, és egy autós üzletben kb. 4 - 5 ezerért vettem egy a kormányra erőszakolható bőr kormányvédőt. Majd ezzel közlekedtem vagy fél éven át. Aztán kíváncsiságból leszedtem a kormányvédőt és örömmel konstatáltam, hogy már nem ragad és jól is néz ki, újszerű állapotú! De néhány hónap eltelte után csak visszaraktam a kormányvédőt, mert hogy egy kicsit vaskosabb lett vele a fogás, azt megszoktam és hiányzott. Már több mint 2 éve használom a védőt, ami nem kopik/szürkül. Hogy a festés meddig tartana rajta a védő nélküli mindennapi használattól, azt nem tudom tapasztalatból megmondani, de a festékről írt véleményeket olvastam valahol, és azok pozitívak. Estefelé leszek otthon, ha esetleg valakit érdekelne a gyártó elérhetősége, remélhetően az üvegcse etikettjén meg találom és ide írom!

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák