Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    Sziasztok!

    Az autós topicban már kérdeztem, ott nem kaptam választ, most jövök ide is.

    Van egy első generációs Focusom, két hónapja vettem, lassan eljön az ideje, hogy azt a pár karosszériás munkát, ami szükséges megcsináltassam rajta. Még hátra van egy alapos takarítás, amikor még előjöhetnek apróbb hibák, de a főbb munkák, amiket meg szeretnék csináltatni a következők:

    - az első sárvédők sarkán a kerék mögött kőfelverődés leszedte a fedőréteget, kis korrózió is megindult, ezt rendbe kellene hozni mielőtt elvadul
    - az anyósülés ajtaja alul a két lemez találkozásánál elkezdett korrodálni, javítani kellene
    - a jobb oldalon a lökhárító sarka egy parkolásnál kifordult, mint egy szamárfül (kb. 1-2 hüvelykujjnyi méretben), ezt vissza kellene hozni egyenesbe, úgy látom repedt is valamennyire
    - az előzőből adódóan azon az oldalon a lökhárító pár mm-t lóg, helyre kellene tenni, nem tudom mi görbült, hogy így áll
    - ugyanezen az oldalon a lökhárítón a ködlámpa alatt kis repedés a műanyagon ezt is rendbe kellene hozni.

    Tehát van benne lakatos, műnayagos és fényező munka is.

    Erre keresnék megbízható, lehetőleg itteni referenciákkal rendelkező profi szakembert, lehetőleg Budapesten. Tudtok valakit ajánlani? (Nem olvastam vissza)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák