Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz WesTM #21791 üzenetére

    Ja, csak nem erről volt szó 1 évvel ezelőtt is? :F

    Tomboy1986: Hát akkor a Ferrari ritka szar munkát végezhet. :)) Ne írj már ekkora marhaságot, légyszí! :DD :R
    #21796: Még hiszel a mesékben? Az, hogy változó, nagyon enyhe kifejezés. Dupla áron jó esetben kapsz 1,5-szeres teljesítményt, és a jó esetek aránya kb. 1:5. Szóval sz.pás ez a javából, de én nem írom le többször, magyarázza, ki, ahogy akarja.

    Bali27: Te egy hsz-omat sem olvastad? :Y Vagy csak nem hiszel nekem, inkább a manipulált teszteknek, amelyeknek én is bedőltem, mert általam eleddig megbecsült oldalakon láttam azokat.

    Hobbyt: A C2D-d ellenfele egy 3,2-3.3 GHz-en járó AMD proci, amilyen azért még létezik (rögtön akad is egy itt a gépemben).
    Nagyon nem vagy képben XP-t és Vistát illetően. Ha mindkettő jól be van állítva (a jelek szerint te nem tudod), azonos sebességet produkálnak azonos hardveren. Mellesleg egy rakás régi jó program nem fut Vistán, szóval én nagyon jól elvagyok a hozzá nem értők által elavultnak vélt XP-vel is (Vista mellett).
    A szintetikus tesztek baromira reálisak, ha az ember tudja, hogyan használja őket (a jelek szerint te nem tudod). Nagyon is ügyesen be lehet lőni velük a rendszert. És annyira "nem jók", hogy nálam pl. csak 3DMark-ban műxik a CF normálisan. És éppen az a bajom, hogy nem ezt nézem (csak amíg be nem lövöm a rendszert), hanem a játékokat.
    nV-ben van némi igazságod, csak sok nV logós játék ott figyel az ATI támogatottsági listáján, szóval nem ártana ilyesminek sem utána nézni. És az ATI logós CoJ-om is csak 55%+-szal megy CF-ben, nem +95-100%-kal (mint egy 3D06).
    Az egér b.szhatja a végtelenített kódját, ha a macskáim elé kerül. ;]

    Solten: Miért is érdekel ez engem, miután kijelentettem, hogy teszek a több GPU-s megoldásokra? :F

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák