Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz putti #16310 üzenetére

    Kérheted, nyilvánvalóan nem a te hibádból történő meghibásodás esetén, pl. sok pixelhiba egy TFT monitornál, abszolut nem, vagy hibásan működő termék, ilyen esetekben.
    Mondd, hogy betetted, indításkor felpörgött a hűtő, és mire leállítottad a gépet, ez történt. Azt hiába mondod, hogy előtte, mert ált. a boltban megnézik a terméket, amikor a mo-i garcímkét ráteszik.
    Nobel-díjas professzor is lehetsz, az sem számít az érintettséged miatt ahogy nekem sem számított anno. Megj., egyszer belejött a kocsimba egy böszme osztrák, és hiába voltak ott 1 km-ről a rendőrök dec. közepén alig 20 p alatt, kellett még 1 órát várni tolmácsra, hiába beszélek németül is, mert én is érintett voltam.
    De tényleg menj el holnap a fogyasztóvédelemhez, mert már szétoffoljuk a topicot.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Dubmaster

    aktív tag

    válasz putti #16310 üzenetére

    Minden attól függ, hogy ők hogyan állnak hozzá a dologhoz.

    A rendeltetésszerű használatnál sajnos tök mindegy, hogy szakember vagy.

    Szerintem mondd el, hogy észrevetted, hogyindokolatlanul magasan pörög a ventid. próbáltad beállítani szoftveresen, de nem segített. ezután kivetted a gépből és észrevetted az égést.

    Ez sztem eléggé hihető! És ez lehet gyári hiba is. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz a reakció.

    Arra figyelj!!! hogy amíg nem feltétlenül szükséges, ne fenyegetőzz feljelentéssel...stb..

    Vágj lehetőleg minél ártatlanabb arcot, és ne is mondd, hogy szakember vagy, csak, ha úgy látod, hogy ez segíthet!

    kb. ennyit tudok segíteni!

    Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

Új hozzászólás Aktív témák