Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuja1

    aktív tag

    válasz dangerzone #10085 üzenetére

    na egy kicsit, bővebben a gariztatásról.

    1, gusztustalan dolog tönkre baxni egy jól működő kari.

    Én itt a PH-n vettem egy 7600gt. ami hibázgatott. Néha 1-2 napig semmi aztán 2-3 percenként.

    Ezt le is írta a kari gazdája, és én megvettem.Ő már próbálta gariztatni de érdekes módon ha új konfigba került akár 1 hétig is ment hiba mentesen.Ahogy nálam is 1 hétig kb, utána egyre sűrűbben hibázott a mem és fagyi.

    Tudtam, hogy rossz a kari. Viszont eseti hibáknál "a felhasználó a lúzer" címszóval elküldik 1-2 órás teszt után a mókust.
    Ráadásul a fogyasztó védelem és a békéltető testület töbször járt már el ez ellen a forgalmazó ellen. Ami mára már lehet meg is szünt.( M-el kezdődik a neve :U )
    Tehát tutira kellett mennem.

    Figyelem csak olyan karival tegyétek ezt meg, amit jogosan nem tudtok gariztatni!!!!!!!!!ÉS ROSSZ!! DE NEM ISMERIK EL!!!!!!

    Adott konvektor, gázkazán, gáztűzhely. Válassz ki egy memória modult és a nyák másik oldalán rakd oda az ujjad.
    Ezután 2-3 szikra a memre.
    Gépbe be a karit, és tuti memhibás lesz már a bios betöltésénél! Nincs kecmec!

    Látható sérülés nincs.

    Még 1×. Jó alkatrészt, így tönkre tenni gusztustalan dolog :(((

    Csak végső esetben tegyétek!!! :K

    Az elektromos öngyuszi, meg a zokni a szőnyegre, kevés :F

    Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

Új hozzászólás Aktív témák