Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S.Zoli89

    csendes tag

    Sziasztok!
    Decemberben vettem egy 6577 es készüléket, telefon infok első ránézésre ugyan azok amik az utolsó belinkelt képen, x10 mini pro eprom hibája miatt vettem új telot, és hála istennek bevált az atab5. Vásárlás előtt már utánna néztem a telefonnak,igy tudtam mire számitsak. Az első hetekben párszor lefagyott hiváskezdeményezés vagy fogadás közben de ez megszünt. Egyébként teljesen megfelel az elvárásaimnak. Az akksik nagyon jól birják, a kijelző 2 fóliával is jól reagál, a kamera hát igen, tudtam hogy nem szabad Sony minőséget várni, de nem fényképezőgép helyett vettem, mióta megvan szinte csak ezen netezek otthon is wifin. GPS is teszi a dolgát talán gyorsabb is mint a Sony volt. Szóval atab én így szeretlek.
    Viszont lenne 2 kérdésem miért van az hogy a második sim-en előfordul hogy nem érnek el azt jelzi a hívónak hogy nem elérhető pedig nálam a térerő maxon van. Ilyen letiltás vissza kapcsolás segít a beállitásoknál. A másik dolog a telefontárhely infok között jelzi a 2GB ot de nem tudok rá semmit másolni se képet se zenét, ha kiveszem az sd kártyát akkor megy a dolok de egyszerre nem mit kéne tennem? Köszi

Új hozzászólás Aktív témák