Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz Márton111 #6448 üzenetére

    Szia

    Én is hasonlóan kezdek neki a gépvásárlásnak csak nem tart 2 hónapig míg döntök maximum 1 hét alatt lezongorázok mindent .
    Én elsősorban a Makita és a Dewalt kínálatából választok az ár érték arány fontos de nem mérvadó ezzel nem azt akarom mondani hogy kiadok egy gépért 500 ezret ha meg tudom fizetni akkor megveszem azt amit a pénztárcám enged és nem fogok kételkedni hogy jól döntöttem vagy sem , szóba sem jöhet Festoo és a Bosch kisgépek terén .
    Neten végignézem mi a kínálat és ezek után jön a személyes tapasztalat ismerősi körben végigkérdezek mindenkit hogy van e valakinek olyan gépe amire fáj a fogam .
    Általában sikerrel szoktam járni de van úgy hogy az utcánk végén lévő Makita kereskedésben nézek körbe és próbálgatom a gépeket " már 10 éve jó barátságban van a két család úgy megyek hozzájuk mint ha átmennék a szomszédomhoz , ők nem a magasröptű szövegelésükről híresek hanem a segítőkészségükről "
    A mostani kiállításon is kint volt a Makita stand ahol thyeby vel hosszan múlattuk az időt Sopronban a gépek kipróbálásával , itt vágtam ezzel a géppel másodszor de ez első találkozásunk alkalmával meggyőzött hogy ez lesz a Metabo utódja rövid időn belül :D
    Árakkal kapcsolatban kaptam 135 -és 130 ezres ajánlatot is de nem a vásár helyszínén vásároltam hanem az utcánk végén 122 ezerért :B

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák