Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #6311 üzenetére

    Éleznek HM gyalukést is (feltéve ha a méretei nem egyszeri használatra valóak)
    Én a marómba a lapkát 500Ft/lapka áron vettem, 3éve 2 doboz HM lapkát lehet most már biztos 1000-1500Ft /2 mert 2 élű és x2 mert 2 kell :) az kb egy élezés ára + oda-vissza út 2óra és mégegyszer = 4óra kivéve ha több dolgot viszek ez esetben pedig több forrasztott marót kell venni hogy legyen tartalék. Ha élezik , kisé változik az élkör átmérője .Ha szöget kap akkor dobhatod a forrasztottat. Ha 5x éleztetted akkor is .
    Ízlés dolga, én szeretem az extra dolgokat ,de ezek gondos kezelés mellett hozzák be az árukat, és termelnek utána hasznot.
    Mágneses késbeállító 10.000-ért a gyalugépemhez egyszerűen adtak egy kb. "c" alakú alu sablont (gondolom 500Ft) amit ráillesztve a késtengelyre ütközethetem a kést neki.Evvel is korrektül berakható a kés.Nyilván a magnetikus kényelmesebben használható, meg állítható több géptípushoz.
    A kínaiak meg fejlődnek az ipari gyártásminőségben, meg finanszírozzák állampapírok vásárlásával,amit az USA elkölt :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák