Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz thyeby #19628 üzenetére

    Most ez egy kellemetlen slamasztika. Ha adsz magadra, és valamennyire nevet akarsz szerezni magadnak azon a környéken, akkor szó nélkül kijavítod, vagy kicseréled, és elnézést kérsz. (Eszedbe ne jusson olyasmit mondani nekik, hogy miért nem vettek páraelszívót - még akkor sem, haegyértelműen kiderül, hogy annak a hiánya okozta is ezt a galibát. )

    Ez így nem feltétlen igaz.
    Közölni kell a megrendelővel az átvételkor, hogy mit lehet és mit nem az adott helyiségben az adott termékkel erre van a használati utasítás ahol egyebek között le van az is írva hogy 40-60% páratartalom 10-40C hőmérséklet stb.de neked ezt tudnod feltételezem te is adsz használati utasítást.
    Jelen esetben eléggé extrém a helyzet és valóban nem kell a fejére olvasni, mert előre kellett volna közölni írásban vagy szóban a fentieket esetleg javasolni neki egy szellőző nyílás kialakítását vagy egyéb megoldást.
    Alapból lehet én is egy fából csináltam volna mert az a szép és szinte az összes megrendelőnek az tetszik mert a hossz. és szélességben toldott fára azt hiszik hulladékból van. El is kell nekik magyarázni hogy valóban, ebben van igazság, de van neki előnye is. pl. hogy nem annyira hajlamos a vetemedésre.
    Jelen esetben a kolléga szépet akart azért csinálta egy fából.
    Az meg hogy gerébtok azért is lehetett mert lehet erre volt pénz.....nem tudni.
    A lenolaj meg ilyen téren sztem semmit nem ért volna nem az itt a gond illetve nem is lehet gond...sztem
    Sok minden közre játszik és utólag könnyű okosítani/kodni. :)

Új hozzászólás Aktív témák