Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMacko

    csendes tag

    válasz Certee #7 üzenetére

    Sziasztok ! Sajnos a jobb tervezőprogramok csak hardware kulcsos használatot engednek. Van egy-kettőnek demo verziója is de azok nem ugyanazt nyújtják mint a full verzió. Én használtam az Amorf-ot is amikor még nem volt más a magyar piacon , megvettem a programot kemèny 300 000,-Ft ért 15 éve ! Valahol még meg van a kis floppy lemez amely a kulcsot volt hivatott ellátni , azóta már fejlődött a Debreceni Károly és családja által fejlesztett program. Ma már USB kulcsokat használnak ők is. A Pipert is használtam egyszer régen rövid ideig, de ott csak a fejlesztő festőművész fotó realisztikus végeredményei a szépek . Anyag kiírásra az sem volt tökéletes. Jelen pillanatban használom a Kitchendraw programot ami eddig beváltotta a reményeket. De csak úgy , hogy egy saját katalógust is fejlesztettek hozzá az általam használt méterekkel és építési megoldásokkal. Ez a program készít 3D fotó realisztikus Látványtervet amitől a megrendelők alélnak. Valamint a katalógus beárazása után a látványterv után azonnal eladási árat is kapunk a bútorra . Szabás listát is generál ,amit átvihetünk az ismertebb optimalizáló programok valamelyikébe! Pár kattintással generáll különböző dokumentumokat , mint például szállitólevél , àrajànlat stb. Mindezért a programért èn 670 000,-Ft ot fizettem valamint negyedévente 15 000,-Ft a verziókövetési dij. Ha valakit érdekel ez a program tartok oktatàsokat és bemutatókat a program müködéséről és használatáról. +36 70 315 60 31. A demo verzió letölthető a www.Kitchendraw.hu cimröl . Én még kiegészítő programnak részletrajzokhozhasználom a Blum Dynalog programját , mivel a munkáimhoz Blum vasalatokat használok , így ez a program megkönnyíti a vasalatok elhelyezését a kotpuszban . Nem kell a katalógust böngészni a méretek miatt. Egyenlőre röviden ennyi . De kérdezzetek bátran! Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák