Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yolan

    őstag

    Sziasztok!

    10-20k között szeretnék asztali lejátszót venni.
    2.1-es vagy 5.1-es hangrendszer lenne mellé használva, nem tudom még, hogy melyik a jobb, ha a lejátszóra kötöm vagy a tévére a hangrendszert. A tévé adott, egy Sony KDL-32EX402. Erre tudok hangrendszert kötni, csak kérdés hogy a tévének vagy a lejátszónak jobb a hangminősége. A kép mindenféleképpen hdmi-n menne ki a tévére, illetve ha a tévére érdemes kötni a hangrendszert akkor a hang is egyértelműen a hdmi-n menne.
    Ami még fontos az, hogy wifi hálózatra tudjak vele csatlakozni, igy a lejátszóban a belső vinyó nem szükséges (az én logikám szerint).
    Amiket eddig nézegettem az az Asus illetve a WD megoldásai, ezekről jutott el eddig hozzám több infó, ezekre alapozok, de fent tartom hogy létezik ezeknél jobb ami ugyan azon az áron elérhető.
    Az ASUS O!Play HDP-R1 lejátszóval szemezgettem eddig, ezzel is azért mert a HD2 firmware-re frissithető.
    Kérdésem, hogy Ti mit ajánlanátok és röviden hogy miért.

    Az ár lehet használt ár is, sőt, az apróban sok garanciás de használt vagy teljesen új lejátszó található nem a bolti áron.

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Új hozzászólás Aktív témák