Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jpeetr

    aktív tag

    válasz 1q2q3q #939 üzenetére

    1, főképp magas bitrátájú (25..40 Mb/s) filmeknél fehér "pontok" jelennek meg a képen! mintha egyes pixelek kiesnének ... ez zavaró ... mitől lehet?

    Ha nem képzaj, vagy filmgrain, akkor passz. Meg kellene nézni máshol, nekem BD50 tartalmakkal, amiknek magas a bitrátájuk, sincs baj.

    2, kimenetnek mit állítsak be? 720p az ok (720p-s a projektorom) de milyen frekvencia? 50Hz, 59.95Hz, 60Hz ?

    Video mód: ez az amivel a Dune működik. Menü, stb, a filmre az ez alatt lévő hat. Én a video modót 24Hz-re raktam, mert a legtöbb film ilyen, és akkor a film előtt nem kell átállítgatnia.

    Képfrekvencia: 24/50/60Hz (ez az automatikus, ekkor a filmet olyan frekivel játsza, amilyen)

    3, hogy tudnám rávenni, hogy ne címeket irjon ki a listában, hanem a borítókat jelenítse meg?

    Pont egy hozzászólással a Tiéd előtt írtam le.

    4, Neked nem tűnik kicsit "pasztell"-nek a kép? eddig sima wdtv-m volt (rev1), azzal sokkal kontrasztosabbnak tűnik a kép!

    Több Dune-t is láttam, de egyiknél se tapasztaltam ilyet. Pasztellebb, vagy természetesebb? Nem mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák