Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz liszi70 #40226 üzenetére

    Ezzel nagyon nem értek egyet. Ha egyszer médialejátszónak hívják őket, nem pedig filmlejátszónak, akkor szerintem nem egy elvetemült igény az elfogadható zenehallgatás támogatása.
    Sajnos azonban mintha semmi nem annak kedvezne mostanában, hogy egy készülék szolgálja ki a zenehallgatás és a filmnézés követelményeit is -- elfogadható minőségben, elfogadható áron. Úgy tűnik, hogy ehhez két készülékre lenne szükségem, -- ami viszont amellett, hogy eleve nyilvánvaló pénzkidobás, könnyen jelenthet pazarlást olyan vonalon is, hogy az igényeimnél drágább készüléket vagyok kénytelen venni, mindjárt akár kettőt is.
    Nekem mindkét szolgáltatással szemben szerintem közepes igényeim vannak, de nem tudok olyan készülékről, ami a közepes-közepes igénypárra lenne jó. Vehetek olyanokat, amik egy vagyonért tudják külön-külön a magas szintet, de ha már kombi, akkor legfeljebb a közepes-alacsony párosítás érhető el (MEg persze mindig van lejjebb.)

    Persze tudom, fogyasztó társadalom: alapja a pazarlás.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz liszi70 #40226 üzenetére

    Az a tapasztalatom a WD-vel, hogy a HDMI kimenete is langyos, ami a hangot illeti. Az optikai kimenete szintén nem csúcs, de akkor amúgy is kellene utána kötni egy jó Dac-al megáldott erősítőt, ami az öreg sztereókon nincs, a + Dac meg már horror árúvá teszi az egész variációt.

    A Med600 optikaiját próbáltam és rosszabb eredményt kaptam, mint HDMI-n. Az analógnál jobb, de a mostani HDMI-s zenehallhatás is az éppen élvezhető kategóriába sorolja, így még egy minimális visszalépés is eltolná a hallgathatatlan irányába. Számomra legalább is.

    Ja és a MED600 hatalmasat szól filmen is a WD-hez képest HDMI-n és ezt nem azért mondom, mert nekem az van, hanem mert 5 évig 3 féle WD-t emésztettem fel. :D

    Az analóg kimenetről szeretnék én is mindenkit lebeszélni kedves Liszi. :D

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák