Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harylmu

    őstag

    válasz liszi70 #45425 üzenetére

    off:

    régi androidos telók borzalmasak. két éve vettem 60k-ért egy HTC-t (újonnan persze), akkor cseréltem le, mikor kb már használhatatlan volt. édesanyám samsung galaxy-ját whatsappon és facebookon kívül kb semmire nem használja. 2 éves a kisgép, de másfél percet igénybe vett mielőtt be tudtam lépni a play store-ba, hogy lefrissítsem az alkalmazásait. egyébként bármelyik ismerősöm mobilját mondhatnám (barátnőm lg f6-ja, haverom samsung s3-ja), de mindnek van baja. részemről meguntam a sz0pást és iphone-ra cseréltem a telómat, azóta boldog ember vagyok, plusz 2-3 naponta kell csak töltenem. :)
    arra leszek kíváncsi, édesapám új galaxy s6-osa meddig lesz gyors.

    talán pont ezért is írtózom az androidos lejátszóktól. :) inkább maradok openelec alapon, ha lehet.

    (#45434) kk831228: igen, látom a srác ipad3-at frissített (gondolom ios9-re). helyében nem tettem volna. hidd el, régi iphone4-esek is baromi stabilak tudnak lenni a megfelelő szoftverrel. és tudom, hogy divat telefon (még divatosab szarozni), de engem nem zavar, mert én nem nagyon fogok szívni már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák