Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    meglestem megint egy raklap oldalt és infót :) már kivagyok tőle :D
    újra arra jutottam, hogy nem biztos, hogy a médialejátszó jó ötlet. most a pop 24/7-ben megy, letölt. 2000kbps-re van lekorlátozva a letöltés, így egyáltalán nem fagy. ezt pl med600-ason a fórumok szerint nem árt levenni 750-re :) neeee. nem akarok visszalépést. akkor inkább marad a 210-es.
    megnéztem azt is mit össze kell szenvedni a jukebox miatt. igazából ez a funkció jelenleg nem érint meg, de ki tudja milyen láz kap el, szóval nem ártana, ha nem kellene beleőszülnöm... még jobban :D
    és akkor még a htpc-re mondják, hogy necces a beállítása? :D
    még mindig xbmc szerintem a megoldás. bocsánat, kodi.
    amúgy a kodi minek a rövidítése?
    no. szóval mondjuk htpc. ezügyben is körbejártam a témát kicsit...de sokra nem jutottam :D
    már az alaplapnál elakadtam.
    bár... talán. processzort most találtam egyet. amd apu 5350.
    érdemes ebben gondolkodni, vagy esetleg más? kinek mi a véleménye? gondolom, hogy húzzak át a htpc topikba! :D (megeshet, sőt, be is rakom oda is ezt a szösszenetet)
    szóval alaplap. ezt találtam
    ASRock AM1H-ITX alaplap
    azért akadt meg rajta a szemem, mert külső dc csatlakozó is van rajta. akkor ezt lehetne is használni minden egyéb belső táp nélkül? kell hozzá egy külső táp, a többit az alaplap lekezeli?
    a memória? gondolom nagy különbség árban nincsen a kisebb és a nagyobb frekvenciás ramok között. így 1600mhz. 4giga kellhet?
    mennyit fogyasztana átlagosan egy ilyen pakk?
    egyáltalán jól válogattam össze a cuccokat?
    a fogyasztás nekem eléggé fő szempont! (akkor inkább másban gondolkodjak?)
    főleg a popi után. bár le még sosem mértem, de nem hiszem, hogy 10-15 wattnál többet kajolna.
    ja igen, játékra persze nem lenne használva a cucc. torrent és filmnézés, zene. youtube. böngészés.
    köszönök minden ötletet és segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák