Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz sixer66 #39643 üzenetére

    Megéri a felár, főleg így, hogy holnap akció is lesz! :K

    (#39644) tamáspapa

    A médialejátszó lényege, hogy "plug and play", vagyis azok is elboldogulnak vele, akiknek nincs tapasztalata ilyen téren. E téren könnyítést jelent még a Jukebox, amikor borítók alapján tudsz válogatni a filmek közül. Szerintem ez egy nagyon jó és látványos megoldás.

    "VAlójában tapogatózom, mert a fiamnak van a cégtől olyan ticket-juttatása, amivel műszaki cuccot lehetne vásárolni"

    Sajnos, az Edigitalban és MM-ban nem árulnak ilyen eszközöket. Esetleg próbáld meg valami ismerőssel "megbótolni" ezt az utalványos dolgot, hátha kellene valakinek. Ráadásul holnap úgyis "Black Friday", többen fognak vásárolni ott.

    Szegeden egyébként a www.lejatszo.hu-nak van boltja, meg is tudod tekintetni működés közben a médialejátszót.

    "Azt sem tudom igazán, hogy ha van otthon jó asztali gép, akkor egyáltalán kell-e külön MP ? Lehet, hogy egyszerűbb ez, mint a PC-vel? "

    Ezt neked kell tudni. :) Egy médialejátszó kisebb, könnyebb helyet találni neki, csendesebb, nem fogyaszt annyit, nem kell mókolgatni... stb. Viszont ahogy írtam is, egyszerűbb. Csak rákötöd a külső HDD-t, vagy pendrive-ot, vagy hálózatról is mehet a filmezés stb...

    Természetesen egy átlagos felhasználásra szánt PC-re gondoltam, nem pedig HTPC-re, az megint más dolog.

    Több infó a Mede8er 600X3D-ről: [link]

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák