Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imdre

    aktív tag

    válasz rajzol01 #12363 üzenetére

    Sajnos nem akarlak így első körben elkeseríteni, de vehetsz milliós kábelt, akkor sem fog megoldódni a problémád :( Nem a lejátszódban keresendő a hiba...
    A hiba okának a megnevezése: samsung le40 c650! Többször leírtam itt, így nem akarok többet offolni, hogy fél éves értelmetlen levelezés után egyértelműen a TV a felelős az akadozások miatt.
    Röviden: ha 24Hz-es (a pontosság kedvéért 23,976) anyagok lejátszása esetén egy HDMI bitstream szinkronizációs hiba miatt (samsung válasz) akadozni fognak a filmjeid - percenként fél másodperc akadás/ugrás. Ha tiltod az auto fps-t és egy ilyen anyagot mondjuk 50/60Hz-en játszol le, akkor akadozó jelenetek lesznek - főleg lassú kameramozgásnál -. Így a két rossz közül kell kiválasztanod a számodra kevésbé rosszat :U . Sajnos a samsung megoldási javaslata a problémára fél év cirkusz után az volt, hogy "használjam a beépített médialejátszót, USB hosszabbítóval, hogy kíméljem az USB bemenetet" - na ja, lecseréltem inkább a TV-t :(((

    larryking: A 36W irtózatosan soknak tűnik, nem is csodálkozom, hogy melegedett. Nekem a 210 úgy, hogy van egy pendrive, amin futnak az nmt programok, van egy 2,5-es 650GB-os notivinyó rákötve, úgy eszik 10W-ot (torrent fut ilyenkor). Ha megy egy izmosabb BD50 pl, akkor sem megy a fogyasztás 15W fölé. Természetesen a 20W htpc esetében kiemelkedően jónak számít, de a 200as 36W-os fogyasztása abnormálisnak tűnik nekem.

Új hozzászólás Aktív témák