Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benjamin

    tag

    válasz nandris #18487 üzenetére

    Hát ez a hiba jelenség igen érdekes, hasonló már volt nálam is, de nem halt le a cucc.
    Az routeren firmware frissítés után nem gyulladt ki a power led, de minden más led rendesen megy és működött is a router. Egy újraindítás és ki is gyulladt a power led és utána nem is volt gond.
    Mikor pedig megöltem akkor nálam a power led legalább kigyulladt, és volt a Putty-ban is CFE.

    Ha jól értem a putty folyamatosan megy kihúzod a tápot és visszadugod és semmi nem történik az ablakban. Az gáz, mert nem is indul el a router. Így nehéz lesz, mert lehet bármi, tápot talán kizárom mert azt írtad az legalább jó.

    Probáltál már hard resetet:
    táp bedug reset gomb nyomva tart 30mp-ig,
    reset gomb tovább is nyomva tart közben tápot kihúzod 30 mp-ig
    reset gombot még mindig tart a tápot visszadug és reset tovább 30 mp-ig nyomva tart.

    Ha működik, akkor a router recovery módba kapcsol (power led villog) és mehet a frissítés
    Jobb ötletem nincs.

    Nézegettem a netet, hogy van e hasonló jelenség, és találtam is ilyet, de ott is elkönyvelték halottnak a routert, nem volt megoldás.

    De az nem az jelenti, hogy nincs megoildás, csak még nem tudjuk, vagy nem éri meg fizikailag javítani.

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem sürgős, csak ha futni kell!!!

Új hozzászólás Aktív témák