Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz Rick4 #14634 üzenetére

    Nekem még a mai napig jó a 2,5A-es táp (októberben lesz 3 éves), bár óvatosságból már átalakítottam amikor javítottam a többieknek pár darabot és láttam, hogy főleg a melegedéstől adja be az unalmast:

    A külső HDD-t pedig erősen ellenjavallom a gyári tápról hajtani. Már csak azért is, mert a routeren keresztülhaladó áram is csökkentheti a router élettartamát. Az én Külső Asus Vento házamon nem volt külső csati, hanem csak a helye, ezért bele kellett nyúlnom abba is:

    Tudom-tudom! Más nem akar farigcsálni... ;] Szóval a javaslatom:
    A routert nyugodtan hajtsd egy működő (!) 2,5-3 Amper-os tápról, annak el kell bírnia, hisz sokunknak elbírta már évekig és akinek kb. 2évesen elszállt, annak 99%-ban egy 100Ft-os kondenzátor csere után újabb 2 évig működőképes lett.

    A hdd-t pedig Y-kábellel kösd a routerre, és egy 5V1A-os tápot dugj az Y második csatlakozójára. Így eszik a legkevesebbet és így tartós is!
    Ha neked a router egymagában nem megy el stabilan egy (valóban)2,5A-os tápról, akkor pedig máshol keresendő a hiba, de ennek nem sok esélyét látom..

Új hozzászólás Aktív témák