Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SonyNex7

    senior tag

    Sziasztok!
    Hónapok óta várok az ár csökkenésre!Így tanács kellene mert lassan esedékes lessz a dolog de legkésöbb karácsonyra meg kell legyen!Ami elérhető Pécsett az MM és az Extrem digital(valószínűleg itt) így ezek valamelyikébe venném meg mert rendelésnél postát is kell fizetni és akkor már ugyanott vagyok mintha Pestről lerendelem 2ooo-el olcsóbban!Szóval:
    1:Rt n66u:Ez volt eredetileg tervbe de nem csökken az ára most 39.900 EX-nél!Az igényeimet ő is kiszolgálná!
    2:Ac 56u:39.900 jelenleg Ex-nél.Tudom hogy lassabb kicsivel mint az ac66u de Usb3 van rajta.
    Talán ez tetszik a legjobban mert nincsenek antennái.
    3:Ac 66u:42.900 jelenleg Ex-nél.Ez ismert abszolút felső kategória.

    Mivel nincs ac-s eszközöm(talán jövőre lessz.) így az n-eshez képest a plussz gyorsaság jelenleg nem mérvadó de később előny lehet ha ac-s,adapterre meg nem lessz pénzem.
    Az alap wifi kívül a legfőbb a torrentezés lenne illetve a távoli külső tartalom elérés film streamelés Tv-re és mivel usb3-as Wd winyóm van így Ac 56-u lehet a befutó mivel azon van usb3.
    Van-e ilyen szempontból érzékelhető különbség az usb2 illetve az usb3 között mert a két ac-s közül jelenleg(mert a sebességet ugy sem tudom kihasználni) ez a döntő úgy tűnik.Avagy megéri -e a plusz 3000-et a 66u ,vagy gondolom ugyanabban az árban mindenképp az Ac56-ut válasszam az n66u helyett?Karácsonyra fognak vajon csökkenni az árak?
    Bocsi a hossz miatt és köszi a választ!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák