Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aemt98

    újonc

    válasz kisbalazs83 #5472 üzenetére

    Köszi a linket az orosz oldalon fennlévő firmware verzióról!

    Kb. két hete a wifi-vel el kezdett problémám lenni. Manuálisan frissítem és egy frissítés után jött elő. A korábbi 10 ms (90%-ban 5 ms) alatti pingek 500 ms felé emelkedtek és folyton leszakadoztak az eszközök. 2,4 és 5 Ghz-en is. Volt mikor fel sem akartak csatlakozni.

    Kábelen a routert pingelve marad az 1 ms alatti érték. és a net is rendben volt.
    Előszőr arra gondoltam, hogy valamelyik a házban használt eszköz ülteti le. Volt már ilyen egy másik routernél. De hosszas kísérletezés, kikapcsolgatások után sem oldódott meg. Gondoltam valamelyik szomszéd új eszközére is, ami zavarja a jelet, de egész közel téve sem oldódott meg, másik wifi routert bedugva meg minden ok volt.

    Nézegettem különböző beállítási variációkat is, de csak nem javult. Googliztam, hátha vkinek hasonló nehézségei voltak, de nem volt eredmény.

    Ezt a frissítést feltöltve újra rendben van. Így esetleg azoknál, akiknél korábban rendben volt minden, most pedig akadozik valami, akkor javaslom ennek a kipróbálását.

Új hozzászólás Aktív témák