Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fantest1

    csendes tag

    válasz VGYke #976 üzenetére

    Üdv!

    A te tesztjeid nem feltétlen mutatják jól a routered teljesítményét: az egyik az internet sebességet méri "jól", másik meg az usb sebességét. Azt ajánlom próbálj két SSD-vel felszerelt gép között nagyméretű fájlokat mozgatni, talán ez a legpontosabb mérés.

    Másrészről: az N66U egy elég jó router. Ezt a 100/50-et ahogy látom viszonylag jól ki is szolgálja. Nem tudom pontosan mire használod a netet, de egy átlag felhasználónak ez már bőven elég: pillanatok alatt betöltődnek a weboldalak, stb. Ha viszont a torrent (vagy más nagy sávszélességet igénylő funkciók) fontosak neked akkor az megint más kérdés.

    De még összetettebbé válik azzal a kérdés, hogy sok már ac-t tudó eszközzel rendelkezel, ezeket pedig nyilván csak egy AC-s routerrel lehet teljesen kihasználni.

    Az Usb-s sebességekről: az ac68u elleni egyik legnagyobb érv az, hogy az usb 3.0 sebessége viszonylatban lassú. De még így is gyorsabb (sokkal) mint a te jelenlegi 4,8 MB/s-es routered. (Konkrét értékekről írtunk korábban a topikban)
    Végezetül: én azt mondom, hogy az ac68u egy jó választás lehet. De kérdés, hogy neked megéri-e (fenti témafelvetéseim talán segítenek), ismerve az új router árát. A döntés a Tied, esetleg érdemes lehet kihasználni a webshopoknál jellemző 14 napos visszatérítési garanciát és ez idő alatt jól kipróbálni, hogy megéri-e.

    Remélem tudtam egy picit segíteni. :))

    U.i.: én pont most keresek n-es routert :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák