Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzs

    tag

    Tartok töle, sikeresen "teglasitottam" a routeremet (RT-AC68U), de remelem, vannnak itt meg szakertök:
    - valtani akartam Merlin-röl a legujabb Tomato-ra (133-ra). Latszolag befejezödött a frissites, de manualis ujrainditas ota nem elerhetö a router, se vezetekesen, se wifin
    - probaltam Asus Rescue Utility-t, de ugy tünik, nem megy. Ha router-t restoration modba teszem (reset gomb nyomva, power led elekzed villogni), es probalom kerestetni a Rescue Utilityvel, akkor kb 10-15 masodpercen belül abbahagyja a power led a villogast, viszont a utility azt mondja, a router nincs rescue modban (avagy nem talalta meg)
    - erdekes modon, ha nem kerestetem, akkor Rescue modban marad percekig (vagyis folyamatosan villog a power led): ez arra utal, hogy valahogyan kapcsolatba kerül a utility es a router...
    - probaltam a gepet DHCP modban, illetve manualisan beallitva IP-cimet (192.168.1.10-re)... egyik sem megy

    Kerdes a hozzaertökhöz:
    - tippek, hogyan lehetne meg szoftveresen helyreallitani a routert? (Ha szamit, nem ilyedek meg parancssortol, linuxtol)

Új hozzászólás Aktív témák