Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • badly85

    csendes tag

    Visszavittem a cuccost! :)) Extreme Digital-tól vettem, ahol először elküldtek az Asus-hoz, felhívtam őket, akik azt mondták vigyem vissza oda, ahonnan vettem. Megtettem! Csodákoztak is h az Asus visszaküldött hozzájuk. Így az Extreme küldi nekik, ez kb. alsó hangon is 3 hét mire megtudok valamit majd. Asus-nak levélben bejelentettem 3 napja, de azóta sem reagáltak rá. :(

    Kis érdekesség: az Extreme Digital, Mammutban lévő üzletében is ez a router szolgál ki, viszont nekik gond nélkül működik az eladó srác szerint. Csak nézett nagyokat, mikor soroltam a hibáit. :P

    Másik dolog:

    AiRadar a Wi-Fi teljesítmény javításához
    Az ASUS AiRadar intelligens módon erősíti meg a vezeték nélküli jeleket a 802.11ac hullámformálási technológiájával, nagy erősítéssel és az ASUS exkluzív RF-finomhangolásával. A gyakorlatban ez nagyobb lefedettséget, dinamikusan megugró adatátviteli sebességet és nagyobb stabilitást jelent.
    Forrás: [link]

    Ez alapján Én úgy gondolom,hogy az airRadar user által nem befolyásolható és nem is találtam neten róla semmi beállítási lehetőséget, ez be van építve, ha benne van egyáltalán, de sztem csak parasztvakítás. :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone15proMAX, iPad10, MacBook Air M1 2020, LG OLED65C22LB

Új hozzászólás Aktív témák