Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danika0670

    tag

    Sziasztok!

    Nekem Asus P5N-E SLI lapom van és az a problémám, hogy érdekes módon ha a gép állitva van a talpán akkor lekapcsol magától: vagy akkor mikor már bebootolt a windows, vagy még bootolás közben. Viszont ha a gép fektetve van tökéletesen müködik.. most is arról írok...és így fektetve nem kapcsol le viszont iszonyat sok helyet foglal igy nekem az asztalon....!!! Tudtok valami megoldást erre nekem mondani akkor örülnék neki...táphiba-e esetleg, vagy kontaktos alaplap, vagy valami ilyesmi. A másik pedig, hogy van egy 3870 ultimate editionom Sapphire gyártmány és az istennek nem akar elindulni a kártya benne természetesen ha bootolni szeretnék a kártyával jön a 1hosszú 3rövid sipolás tehát, nincs jól csatlakoztatva a VGA. 400W-os tápom van szóval lehet ez a gond. Ti valószinüleg jobban értetek a dolgokhoz. :) A bios frissitést olvastam itt a hozzászólások között viszont fogalmam nincs hogy kell csinálni...és mivel az egy elég veszélyes dolog nem szeretnék hozzákezdeni igy semmiféle tapasztalattal :) Válaszotokat előre is köszönöm!

    06hetven701O656

Új hozzászólás Aktív témák