Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sracz66

    csendes tag

    válasz djrobaa #1695 üzenetére

    Ha csak a proci frissítés a célod, akkor akár frissíthetsz is... De azt tudni kell, hogy az ASUS gyári bios nem taljesen azonos "/S" verzió biosával. Vannak funkciók, amik pluszban vannak benne (pl AI OVERLOCK) és vannak funkciók amik esetleg nincsenek benne. Nekem is van egy ilyen lapom egy MAXDATA gépben, egy 0402 verziójú, 2007 júliusi biossal (nem szerepel az ASUS letöltési listájában!) Frissítés nélkül is szó nélkül támogatja a 6xxx C2D procik első (1066 MHz-s) generációját egészen az Extreme változatig, de a gyári ASUSSAL ellentétben ebben nincs overlock, viszont van benne SATAII RAID funkció. Más gyártók esetleg más változásokat tehettek bele.
    Én azt javaslom, hogy mentsd le a jelenlegi biost egy floppyra, vagy pendrájvra, próbáld meg a frissítést és ha minden OK, akkor maradhat. Ha valami nem működik a frissítés után, akkor visszateheted a korábbi biost a mentésből. De szerintem ha a biosa csak 4-5 éves, gond nélkül vinni fogja a 9xx procit frissítés nélkül is.

    MSI 970A SLI Krait Edition, AMD FX-4300, Kingston HyperX Black 1600Mhz 16 GB, Asus R7 265 DC2 2048 MB GDDR5, WD Green SSD 120 GB Sata3

Új hozzászólás Aktív témák