Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weedoor

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kicsit hosszú lesz...de rövidebbre nem tudtam fogni..kérlek segítsetek :)

    Tulajdonomban áll egy ASUS F3Sc notebook , amin win7 op rendszer fut. Kb. egy hónapja a windows tökéletes futtatása érdekében BIOS-t kellett frissítenem, ami sikeresen meg is történt, ám rá 2 hétre vettem észre az első problémás jeleket.
    A gond az volt, hogy ha filmet néztem váltakozó időközönként megállt a kép és a hang...mintha lefagyott volna a gép, csakhogy pár másodperc múlva (kb 30-40 sec) magához tér a rendszer, és megcsinálja mindazt amit kattintgattam a kritikus idő alatt.
    Azt hittem hogy kodek esetleg lejátszó hiba...midnent kipróbáltam..új videokari drivert is, de nem használt..még a windows reinstall sem.
    Beletörődtem a dolgokba...csakhogy mostmár nem csak filmnézés közben áll meg percekre a gép, hanem alap dolgok végzésekor is...pl: böngészés. esetleg total commander használat közben.

    Ha valakinek bármi ötlete van kérem szépen ossza meg velem. Nagyon idegesítő .. néha kezdek beleőrülni a dologba...s nem nagyon van más ahova fordulhatnék.

    Fáradozásotokat előre is köszönöm
    Üdvözlettel

  • weedoor

    csendes tag

    válasz nemzavarsz #10114 üzenetére

    Az a helyzet hogy a haard disk sentinel szerint 100%os a merevlemez teljesítménye és a kondíciója is.egy másik fórumon tanácsolta egy srác , hogy próbáljam ki pendrive-ról futtatni a filmet...és úgy egyszer se akadt meg...szóval csak a merevlemezzel lesz a gond..de ez még a jövőben kiderül.

    A régebbi BIOS telepítése meg azért nem volna kézenfekvő, mert úgy meg nem lehet aktiválni ezen a gépen a Windows 7-et ....legalábbis aktiválás után nem fog elindulni és folyamatosan lefagy a gép.

    Köszönöm a hozzászólást :)

Új hozzászólás Aktív témák