Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tritone

    csendes tag

    válasz imibogyo #5290 üzenetére

    Az elmúlt két hétben nagyjából sikerült összeismerkedni egy A7-essel (A7K-S059). Alapvetően elégedett vagyok a géppel, bár a WLAN beállításokkal szenvedtem vagy 2-3 napot míg tökéletes nem lett (Linksys WRT54G). Mivel asztali gép helyett van, elsődlegesen az tűnt fel, hogy a HDD nem valami gyors, ami talán az 5400-as fordulatszámnak vagy a Vistának is köszönhető (bár ez őszintén szólva nem zavar). Ami viszont zavaró az az, hogy az ASUS hivatlos oldalain - például a számomra etalonnak számító német oldalon - úgy reklámozzák az A7-est, hogy XP-vel működik. Persze hivatalosan egy fia XP driver sem érhető el hozzá, illetve a mellékelt DVD-n is csak Vista32-höz vannak programok. Ezért az ASUS megérdemelne egy kártérítési pert a nyakába ;].
    A Vista nagyon szokatlan, még mindig nem tudtam minden dolgomat átpakolni az asztali gépről, mert egy csomó minden apróság megváltozott a rendszerben például a felhasználói profillal kapcsolatosan. Szóval visszasírom az XP-t!
    A Mobility Raden HD2600-os szépen hozta a COD2-t 1440*900-ban. Egy arcade jelegű 2005. év végi "repülőszimulátort" (Heroes of the Pacific) próbáltam még ki, ami maximum részletességgel szépen elfutott rajta. Hamarosan beszerzem a Need for Speed Carbon-t és majd arról is írok néhány sort.

Új hozzászólás Aktív témák