Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skornail

    csendes tag

    válasz radamsky #4463 üzenetére

    valami konkrétabbat mondjatok, mert kidobom ezt a szart nemsokára!
    Leszedtem a drivereket a honlapról és újraraktam... semmi!
    Lövésem nincs, hogy mi baja van, minden tesztet lefuttattam már, a videó is remek, a hang az külön is akad, és ha képpel együtt van, akkor akasztja a képet is.
    Én nem tudom, hogy minek mennyi a normális értéke, és a géppel összességében nincs is baj, amire kell, mindenhez megfelelően gyors, de ez a görcs napok óta leírthatatlan, és ami megböbbentett, hogy a semmiből bukkant fel, és a teljes formázást, újratelepítést követően tökéletesen ugyanazt a hibát produkálja...
    Ha egy sima winamp megy, vagy bármilyen más lejátszó, a proci 15-20%-on megy... de miért? Fent van a drivere, és működik, és minden ok látszólag...
    A régi gépem kb negyed ilyen jó sem volt, és soha egyetlen egyszer nem volt vele ilyen baj, a procihasználat ott winamp mellett 2-3% volt max!
    Ja és ez a 60 fokos hőmérséklet nem akkor van, amikor órákig nem tudom, spss-t számoltatok vele, hogy beleizzad a proci, hanem amikor semmit nem csinál, csak megy... mostmár zenét sem hallgatok, mert ha még egyszer bedadog, kivágom az ablakon!
    Valami használható ötlete nincs valkinek?
    Ok, telepítsem újra megint, de hogy? Már megtörtént, és semmi javulás!
    Ja... nem tudom, de ez is kicsit furcsa, a thunderbird 10 percenként jelez, hogy kaptam 4-5 levelet, ami persze nem igaz... csak mint járulékos tünet!
    Lehetne akár vírus is, gondolnátok, de gyári telepítőcd-n kívül mást nem tettem a gépbe.
    HELP!

Új hozzászólás Aktív témák