Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Norbi887 #34291 üzenetére

    Nekem 72 órás rémálommal indult , azóta is imádom a cuccot. Talán van már 3 hónapja h nyúzom. Patent a cucc. SSD-t kellene bővíteni, de oda be nem adom az zihher.. :U

    Kérdés:
    Az alvó módos "üzem" miért annyira fontos? Amúgy is kell, vagy csak a teszt végett? Dobozodat vissza kaptad? (Eredetit) , Fedlapod nem gányolták össze?

    Windows Store (fehér bevásárlókocsi), windows Update, valamint Armoury Crate updates, valamint MY ASUS applikációban is nézz meg mindent le van e frissülve. Fontos lehet. BIOS egyszer csak automatán gondol egyet és frissít. Azon se lepődj meg ;] My Asus-ba néha csinálj vagy egy komplett vagy egy specifikus tesztet én ventit szoktam, memóriákat. Ha pipa, minden faxa ötös.
    Armoury Crate perfomance mód (ezt kivesézhetjük melyik a legjobb) nekem van egy bevált.

    Egy képet majd tolhatnál a masináról , alig van TUF márkatárs :K Innentől boldog használatot kívánok sok örömet. Olyan mint a mostani mercik, amikor tökéletes akkor baromi jó (és tényleg). :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák