Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz steelsec #29018 üzenetére

    Sajnos az Asus-nál jó ideig a zsanérokkal problémák voltak. Vagyis én ezt tapasztaltam a környezetemben. Annak idején mind 200e körüli gépek voltak, szóval nem a legalsó kategória, viszont 1-2 év után egy 2007-es 2009 és 2010-es széria is zsanérjaival öregedett el. Míg esetemben szép lassan annyira bekeményedett, hogy mozogni nem tudott, addig a másik kettőnél olyan lazák lettek, hogy boros üveggel kellett támasztani a monitor részét. :D

    Mindenesetre vidékiként nem találtam korábban sem olcsónak mondható megoldást, így anyáméknál (2010 óta) szépen lassan megadta magát a borítás. Házilag próbáltunk rajta segíteni barkácsolással, mert hardverileg teljesen rendben van, hűtése is tökéletes (évente kitakarítom), viszont most amikor szétszedtem alaplapig bontva, kb. 10 csavarral kevesebbel raktam össze. Mert szétszedésnél egyszerűen kihullottak a csavarok műanyag foglalatai a házból. Elöregedtek. Ez az oka, hogy ilyen típushoz keresek házat. Egyszerűbb lenne használtat venni, de van egy kis érzelmi kötődés is. Ez volt az első laptop a családban :)

Új hozzászólás Aktív témák