Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz Mulholland #376 üzenetére

    A p35 röl meg annyit hogy arról egy szervízes barátom beszélt le nagy ívben, mivel nagyon sok gond volt azon csipszettes alaplapokkal

    Há ezt egy az egyben a X38-rol is el lehet mondani, söt szeritem erre több a panasz, csak abbol többet adtak el. De ha te nem hisszel a nemzetközi vizhangnak akkor az a te bajod.

    Az érveidet a lap mellet értem, végülis szükség volt valamire és ez az ASUS egyetlen DDR2-es X38-as lapja, újabb technologia meg minden.
    Azért azt meg nézném, hogy ha most a RAMod is be krepálna akkor DDR3-at vennél e úgyan ezt az érvet alá támasztva. ;] (ja hogy akkor meg már megint másik lap kéne...

    Nem hinnám, hogy valami perverz rossz indulat övezné most ép ezt a lapot meg a DQ6-ot is, ennyi erővel a Q6600-rol is lenne egy csomo fika panasz, de nincsen. Ha valami jó azt azért tudni lehet és persze egy egy hibás alany megengedet, de seria hiba/hibák az megint egészen más.

    Nem vagyok bisztos, hogy csak az ASUS a sáros ebben (mert akkor a Gigabyte legalább jó lenne, de mint te is irtad ott is van baj), az Intel ugyan annyira érintett. De ettöl fügetlenül az ASUS minöség elenörzési osztályát egy az egyben le lehetne cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák