Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatol

    csendes tag

    Jövő héten én is belépek a klubba egy D2X-szel, ha minden igaz kedden érkezik.

    Nagy volt a nyűg, hogy X-fi, vagy ez, de miután a régi audigy 2 ZS-em új win7 install és friss drivertelepítés után egyszer csak magától elkezdte a surround hangfalak hajgját a frontokra kirakni :F - nem vicc, a speaker testben és minden alkalmazásban :O , amin csak egy full driversweep és újrarakás segített, rájöttem, hogy még egyszer nem veszek Creative-ot, ha van más értelmes alternatíva.

    Remélem beválik ez az ASUS :C

    ''Különös kapcsolat van a nehéz és az értékes között...''

  • hatol

    csendes tag

    Tegnap este megérkezett a D2X-em, végre!

    Csak ma reggel tudtam beizzítani, win 7 64bit alá driver telepítés pikk-pakk, a fórumtársak tanácsai alapján gyors konfig és a teszt.

    HÁT EZ VALAMI EGÉSZEN ELKÉPESZTŐ!!! :Y

    Játékkal még nem, csak audio CD, MP3 (Jetaudio), és DVD-vel teszteltem, de a konklúzió:

    SZUPER, TELT HANGMINŐSÉG, CSODÁLATOS RÉSZLETGAZDAGSÁG.

    Mielőtt bárki megkérdezné, nem alaplapiról, hanem egy Audigy 2 ZS-ről váltottam, de ennyi részletet a zenékben, filmekben soha nem hallottam, pedig a hangfalrendszert nem cseréltem, nem is gondoltam, hogy ez a Genius SW 5.1 (jó, picit turbózva, de akkor is) tud ilyet. :DDD

    Eddig maximális elégedettség, és köszönet az tapasztalat leírásokért amelyek alapján végül is elpártoltam a creative-tól. :D

    :R

    ''Különös kapcsolat van a nehéz és az értékes között...''

Új hozzászólás Aktív témák