Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NTonee

    veterán

    válasz Darth_Revan #6624 üzenetére

    Én ebben már erősen kételkedni kezdtem. Először win10-hez próbálták kötni, aztán nv driverhez, aztán kiderült, hogy furcsa módon minden embernek, akinek kiment a kijelzője, volt egy bizonyos tuning progija automatikus indulásra belőve. És már win7-el is jelezte valaki, hogy a tuning progit feltelepítve betérdelt a kijelző. Hát, khmm... :U Nem mellékesen több screenshotot is láttam eladó alienekről win10-el, amiknek semmi bajuk nem volt. Ettől függetlenül még én sem álltam át win10-re, de nincs is hova sietnem vele, win8.1-el tökéletesen elvagyok.

    Jazz: ,,...ugyan azt a teljesítményt nyújtják." Talán igen, oké, de a körítés és a minőség azért kicsit más, hidd el. És ezt írom úgy, hogy nekem is volt ROG gépem, ismerősi körömben is van jó pár és most Alienem van. A teljesítmény nem minden. Félre ne értsd, szerintem nem nyújt annyival többet, mint amennyivel többe kerül, de akkorát zuhan az ára használtan, hogy úgy már megéri elgondolkodni rajta. Nagy pozitívum, hogy bármikor szétkapod, takarítod/pasztázod, mindezt lényegesen egyszerűbben, könnyebben és gyorsabban, mint egy Asusnál és a kutya nem szól bele. Persze vannak, akik az Asust is megoldják otthon, tudom, de a garit kockáztatják vele. Nem mellékesen meg kell említeni azt is, hogy a hűtése is többnyire jobb, mint az asus gépeké. Ha nálam a vga stabilan 72-74fok körülre megy, akkor már fél szemmel a csavarhúzót kezdem keresni.
    Mindettől függetlenül, ha valaki kérdi, hogy pl 500ból mit vegyen, ami izmos, akkor az első válaszom mindig Asus gép lesz újonnan, garival.

    Djatis: sötét oldalra? Inkább most világosodtál meg! ;] Grat a géphez! Üdv az ufósok között! ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Djatis

    senior tag

    válasz Darth_Revan #6624 üzenetére

    Nálam most semmi baja! Win 10-et raktam fel az első perctől fogva és nincs gond!

    Jazz: Igazából majndnem ugyan abban az árban volt! viszont ebben "csak" GTX970 van ami nekem nem probléma mert van ps4-em és xbox one-om!
    Tetszett az g752 design de ha már az nem lehetett és jött ez az ajánlat akkor bűn lett volna kihagyni!

    A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

Új hozzászólás Aktív témák