Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz bandon #2512 üzenetére

    Heló!
    Nem para, velem is gyakran megesik.
    Tényleg eléggé felment az áruk. :D Pedig azt várná az ember, hogy 1 év után inkább csökkenjen. 20 ezer egész jó egy ilyen kitért, de nekem most csak erre a +8-as megoldásra volt cashem.
    Egyébként miben vehető észre, hogy van különbség? Nem hiszem, hogy sok FPS-em múlna ezen Forzában, ahhoz már másik gép kéne. :)

    (#2513) Perijon: Üdv!
    Én alapból úgy kaptam a laptopomat, hogy a jobb oldali zsanér mozgott egy nagyon kicsit, de amúgy nem volt vele semmi baj. Eleinte csinált olyat, hogy néha random (mozgatástól függetlenül) enyhén színárnyalatot váltott a kijelző, de ennek nem hiszem hogy köze volt hozzá. Már régóta teljesen elmúlt (kb a Win 10 upgrade után), valószínűleg szoftveres hiba volt.

    Kérdés, hogy mennyire süppedt be (a másikhoz képest is). Nálad is van egy kb 1 mm-es holtjáték, ha elkezded enyhén jobbra-balra huzigálni a "sérült" zsanért? Amúgy ha nem jelentkezett azóta semmi hiba, akkor szerintem engedd el, ha a tiednél is az van, mint az enyémnél, akkor nem lesz gond.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák