Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Ventur@ #3915 üzenetére

    Nem mindegy, hogy a driverben mi van beállítva: ez a "combined axis" egy eléggé elavult dolog, szerintem ma kb. minden komolyabb kormány külön tengelyen tudja a gázt/féket, csak a régi játékokkal való kompatibilitás miatt képesek driverből egy tengelyre "leképezni" őket. Értelemszerűn a külön tengely használata javasolt.:) Nem mindegy ugyanis, hogy gázelvétel, vagy gáz mellé nyomsz egy kis féket, márpedig combined módban mindegy, ugyanúgy az adott tengely értékének csökkenését jelenti. (Ad absurdum nem lehet fékezni addig, amíg teljesen fel nem engedted a gázt...:R)

    wolf033: G27-et is le lehet hülyíteni kombinált gáz/fék tenelyre driverből.:D Ha ez megtörtént, akkor utána a játékban is használni kell a beállítást. Ha viszont nem, akkor nem, hiszen két külön tengelyről van szó, külön potméterrel. Én Clubsport pedált használok* a DFGT mellé, szóval nem érint a dolog közvetlenül, de értelemszerűen nem akarok kiszúrni magammal, és ilyen "wizard"-oknak a közelébe se nézek. Tudom, mit akarok mire leképezni, azt beállítom, és kalap.

    *: oké, már jó pár hete el sem indítottam a játékot, de elméletben, na...:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák